Зміст

Консультант

Передопераційна підготовка хворих із захворюваннями нирок Передопераційна підготовка хворих із хронічними захворюваннями нирок може становити певні труднощі.

Ендокринні причини ревматичних захворювань Захворювання ендокринних органів часто спричинюють м’язово-скелетний біль.

Консервативна терапія і медикаментозна профілактика гострого мозкового інсульту Інсульт належить до одного з найбільш поширених захворювань, із яким стикаються медики, причому не лише неврологи, реаніматологи або нейрохірурги, а й лікарі загальної практики.

МЕДИЦИНА, ЯКА БАЗУЄТЬСЯ НА ДОКАЗАХ

Cкринінгове обстеження молодих спортсменів для профілактики раптової смерті: пропозиції щодо спільного європейського протоколу Скринінгове обстеження спортсменів має надзвичайно важливе значення для раннього виявлення серцево-судинних захворювань, що можуть стати причиною смерті під час спортивних змагань, а також для оцінки можливості занять великим спортом з кінцевою метою зменшення ризику раптової смерті.

РАНДОМІЗОВАНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Стратегія раннього інтенсивного призначення симвастатину на противагу відтермінованій консервативній методиці в пацієнтів з гострими коронарними синдромами. Фаза Z дослідження “A to Z”.

Рівні С-реактивного протеїну і наслідки після лікування статинами

Лікування статинами, холестерин ЛПНГ, С-реактивний протеїн та ішемічна хвороба серця

VADEMECUM

Чи повинні змінитись погляди російських лікарів на принципи лікування артеріальної гіпертензії у світлі результатів дослідження ALLHAT

Обирай найліпше

КОРОТКІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Лікування бета-блокаторами серцево-судинних захворювань: місце метопрололу і його різних медикаментозних форм Накопичені до нинішнього часу дані свідчать про те, що бета-блокатори — досить ефективні препарати, які в низці випадків можуть вирішити долю хворого.

НА ЗАКІНЧЕННЯ НОМЕРА

Сонячна безпека Захист вашої шкіри є важливою частиною здорового способу життя, але який найліпший спосіб захистити шкіру?

Червень
2005
Том XVIII
Число 6